Brawo, Magdaleno i Maksymilianie :)

Sportowy sukces naszych najmłodszych bliźniaków :)

Po raz kolejny jesteśmy dumni z naszych uczniów.

26 listopada Magdalena Boczkowska i Maksymilian Boczkowski z klasy Ob brali udział w niezwykłym Halowym Wyzwaniu Biegowym na Dzień Misia. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Konkurencja była bardzo trudna i wymagała od dzieci sprawności fizycznej oraz sprytu. Wyzwanie okazało się zaciętą walką z przeszkodami i czasem.

Grupa najmłodsza (w której startowali nasi uczniowie) miała do pokonania 16 przeszkód: podciągania się na linie na platformie na kółkach, tor przeszkód na drabinkach, slalomy, skoki przez skrzynię, przewroty na materacu, czołganie się na materacach, strzał z procy, biegi po przeszkodach i strzał z procy xxl, bieg przez opony . . .

Maksymilian zajął II miejsce
Magdalena zajęła IV miejsce

Magdaleno, Maksymilianie :)
Nigdy nie zatraćcie w sobie tego sportowego ducha. Pamiętajcie, że trening czyni Mistrza. Powodzenia! Życzymy dalszych sukcesów!

Marta Baranowska