Eksperymentarium i Orientarium – wycieczka do Łodzi

15 lutego 2023 r. (w trakcie ferii zimowych) została zorganizowana wycieczka do Łodzi. Wyjazd zaplanowano dla uczniów, którzy wolny czas spędzali w domu.

Odwiedziliśmy  EKSPERYMENTARIU - interaktywne przedsięwzięcie, które w pasjonujący i zabawny sposób objaśnia skomplikowane zagadnienia z różnych dziedzin nauki.

Byliśmy również z wizytą w Zoo, zwiedziliśmy nową część - ORIENTARIUM, gdzie podziwialiśmy faunę i florę Azji Południowo-Wschodniej.

Na koniec zjedliśmy smaczny posiłek w restauracji McDonald’s. To był niezapomniany dzień, pełen wrażeń, atrakcji i zabawy. Dziękujemy sponsorowi – Urzędowi Gminy Teresin.

DZIĘKUJEMY !

Anna Kołodziejak