43. Mały Konkurs Recytatorski

31 marca w Sochaczewskim Centrum Kultury odbył się  43. Mały Konkurs Recytatorski, którego celem były wyłonienie laureatów do 46. KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WARSZAWSKA SYRENKA”. Jury przesłuchało ponad siedemdziesięcioro dzieci, które występowały w czterech kategoriach wiekowych.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice, które wygrały etap szkolny. Były to:

• Liliana Czajka z klasy 3a - nauczyciel przygotowujący Danuta Sękiewicz
  • Nikola Sobieszek z klasy 3b - nauczyciel przygotowujący Alicja Skomiał
  • Dominika Dylik z klasy 6a - nauczyciel przygotowujący Marta Baranowska
  • Laura Gołębiewska z klasy 6b - nauczyciel przygotowujący Jolanta Kukawska

Wszystkie uczennice zaprezentowały się pięknie. Z radością informujemy, że wyróżnienia zdobyły:

• Nikola Sobieszek
  • Liliana Czajka
  • Laura Gołębiewska

Opiekę nad dziećmi podczas konkursu sprawowała pani Anna Szymańska, która dzielnie dodawała  otuchy  młodym  artystom. Jak widać po ilości  wyróżnionych - była bardzo skuteczna. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzieci do występu.

Danuta Sękiewicz