Konkurs plastyczny "Tygiel"

26 kwietnia w Teresińskim Ośrodku Kultury został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Tygiel".
Z okazji 200- lecia Teresina 50- lecia Gminy Teresin uczniowie mieli za zadanie namalować Teresin za 50 lat. Wpłynęło ponad 90 prac z różnych szkół, a więc konkurencja była duża. Dlatego też miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkole zdobyli nagrody :-)

W klasach młodszych główną nagrodę ,,Tygiel" zdobył Jakub Ciura z klasy 3a, wyróżnienie Inga Żelazowska oraz Klara Lange również z klasy 3a.

W klasach starszych wyróżnienie specjalne trafiło do Dominiki Dylik z klasy 6a oraz wyróżnienie dla Leny Lebiody z klasy 4a.

Dziękujemy za zaangażowanie. Serdecznie gratulujemy kreatywności i wspaniałych pomysłów.

Jolanta Kukawska, Danuta Sękiewicz