Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paprotni

Sukces Laury Gołębiewskiej – Festiwal Piosenki Religijnej „Śpiewaj z Całego Serca”

17 maja br. w Kozłowie Biskupim odbył się XVI Koncert Papieski JP2 pod hasłem „Śpiewajmy mu, dziękujmy mu”, którego celem jest pielęgnowanie pamięci o Janie Pawle II. Wydarzenie to poprzedził odbywający się tydzień wcześniej w Szkole Podstawowej im. Jakuba Kopacza w Nowej Suchej Festiwal Piosenki Religijnej „Śpiewaj z Całego Serca”, który wyłonił solistów tego koncertu.

W przesłuchaniach festiwalowych naszą szkołę reprezentowała Laura Gołębiewska z klasy 7b, która piosenką „Dziękuję” wyśpiewała II miejsce w swojej kategorii wiekowej, klas VII-VIII.

Do udziału w konkursie Laura przygotowywała się pod kierunkiem s.Viannei Szwarockiej.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i cieszymy się, że nasza Szkoła również była tak pięknie obecna w wydarzeniu, które z wielką troską i dbałością zachowuje pamięć o Patronie naszej Szkoły, integruje społeczność, która ceni Jego Osobę i nauczanie.