Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paprotni

Pożegnania nadszedł czas…

"Nigdy nie przestawajcie się uczyć, bo życie nigdy nie przestaje nas nauczać”

Albert Einstain

Za nami zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy odebrali stypendia Wójta Gminy Teresin oraz wszystkim szczęśliwcom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Szczególne gratulacje kierujemy pod adresem Leny Lebiody z klasy 5a, która uzyskała tytuł Najlepszego ucznia w roku szkolnym 2023/2024.

Dziękujemy Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Paprotni za wsparcie finansowe i ufundowanie nagród dla dzieci.

Drodzy uczniowie, jesteśmy z Was dumni, wytężona praca, wytrwałość oraz cierpliwość została nagrodzona, nigdy nie traćcie wiary w siłę nauki, rozwijajcie pasje, zdobywajcie nowe doświadczenia i spełniajcie marzenia.

Absolwentom życzymy, aby nie opuszczało ich szczęście, a udany start był zapowiedzią dalszych sukcesów w szkole średniej.

Koniec roku to czas rozstań i pożegnań – nie tylko z absolwentami. W tym roku szkolnym pożegnaliśmy naszego wieloletniego pracownika, dobrego ducha naszej szkoły – p. Hannę Czajkowska, która przez prawie trzydzieści lat pełniła funkcję szkolnej woźnej.

Pani Haniu, dziękujemy za wszystkie lata pracy, za pracowitość, cierpliwość i wkład w rozkwit naszej placówki.

Tego dnia pożegnaliśmy też p. Annę Leśniewską (nauczyciela współorganizującego kształcenie). Pani Aniu, życzymy powodzenia w nowej pracy, realizacji planów zawodowych i powrotu w nasze szkolne progi.

Całej społeczności szkolnej dziękujemy za wspólnie spędzony rok nauki i życzymy bezpiecznych wakacji.

M. Baranowska i D. Sękiewicz