Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paprotni

Mobilny plac zabaw dla dzieci – mikołajki w szkole

Chcesz być zdrowy? Ruszaj się!

Mikołajki to czas zabawy, radości, integracji oraz wzajemnej życzliwości. Każdy z niecierpliwością czeka na ten dzień - dzieci i dorośli. Jakie niespodzianki czekały na naszych uczniów? 6 grudnia, oprócz słodkich prezentów i zabaw klasowych, została przygotowana niecodzienna atrakcja. Uczniowie z klas 0 – VI mogli korzystać z dmuchanego placu zabaw, który znajdował się w sali gimnastycznej.

Dzieci, pod okiem przeszkolonych nauczycieli wychowanie fizycznego, doskonale się bawiły: skakały, zjeżdżały i wspinały się. Zaproponowana forma aktywności okazała się strzałem w dziesiątkę, wszyscy byli pozytywnie zmęczeni, szczęśliwi i zrelaksowani. Cieszymy się, że udało nam się zaangażować uczniów i zachęcić do ruchu. Nie od dziś wiadomo, że wysiłek fizyczny jest ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Pamiętajcie – W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziękujemy sponsorom tegorocznej zabawy - panu Tomaszowi Dąbrowskiemu i panu Piotrowi Szymańskiemu, którzy wypożyczyli nam dmuchany plac zabaw. Dziękujemy za okazaną życzliwość i spełnienie uczniowskich marzeń.

Marta Baranowska