Najlepsi uczniowie w nauce

w  roku szkolnym  2019/2020

Lp.

    Imię i nazwisko  ucznia         

Średnia  ocena

    Zachowanie      

K L A S A I a

1.

Michalczyk Oskar

2.

Misiak Marcel

3.

Szymczyk Szymon

4.

Szczerba Karoliona

K L A S A I b

1.

Kwiatkowska Zuzanna

K L A S A IIa 

1.

Gajewska Larysa

2.

Gołębiewska Klaudia

3.

Lange Weronika

4.

Przybylski Aleksander

5.

Wieczorek Szymon

K L A S A IIb

1.

Antczak Adrian

2.

Kowalczyk Magdalena

3.

Rosa Natalia

4.

Pływaczewski Michał

5.

Szczypiński Franciszek

K L A S A  IIIa

1.

Bajurski Krzysztof

2.

Dylik Dominika

3.

Gmurek Natalia

4.

Jeznach Łucja

5.

Kubicz Marcelina

6.

Minoga Aleksandra

7.

Rybak Maja

8.

Sokołowska Natalia

K L A S A  IIIb

1.

Badurowicz Aleksandra

2.

Gołębiewska Laura

3.

Górak Natalia

4.

Konarski Bartłomiej

5.

Kucharska Lena

6.

Milczarek Maciej

K L A S A  IV

1.

Kowalska Liljana

5, 09

wz

2.

Antczak Kacper

5, 00

bdb

3.

Zdanowski Mateusz

5, 00

bdb

4.

Kumiszczo Maria

4, 91

wz

K L A S A  Va

1.

Niedźwiedzka Amelia

5, 25

wz

2.

Florczak Lilla

5, 27

wz

3.

Niewiadomska Magdalena

5,17

wz

4.

Kowalczyk Maja

5,00

wz

5.

Lot Bartosz

5, 00

wz

6.

Dymiński Karol

4,91

bdb

7.

Olczadajewski Bartosz

4,83

bdb

8.

Dziubak Joanna

4, 82

wz

K L A S A  Vb

1.

Łukawska Maria

5,08

bdb

2.

Szczerba Oliwia

5,08

bdb

3.

Kowalski Kajetan

5,00

bdb

4.

Ogrodzka Martyna

5,00

bdb

5.

Rosa Rafał

4,75

bdb

K L A S A  VIa

1.

Kujawa Jakub

5,33

bdb

2.

Michalczyk Adam

5,08

bdb

3.

Błaszczyk Kacper

4,92

bdb

4.

Klata Wiktoria

4,75

bdb

K L A S A  VIb

1.

Bluszcz Jagoda

5,75

wz

2.

Szybka Aleksandra

5,67

wz

3.

Romanowska Zuzanna

5,33

wz

K L A S A  VIIa

1.

Kąpińska Julia

5,36

bdb

2.

Antczak Julia

4,93

wz

3.

Kruszyńska Katarzyna

4,93

bdb

4.

Konopka Angelika

4,79

wz

K L A S A  VIIb

1.

Boczkowski Mateusz

5,50

wz

2.

Grzesińska Maja

5,00

wz

3.

Kowalczuk Karolina

4,93

wz

4.

Florczak Nikola

4,92

wz

5.

Włodarska Monika

4,79

bdb

K L A S A  VIIIa

1.

Gołębiewska Zuzanna

5,33

bdb

2.

Michalczyk Natalia

5,11

wz

3.

Lipińska Weronika

5,00

bdb

4.

Wojtal Amelia

4,89

wz

5.

Olender Maria

4,83

wz

6.

Skrzypczuk Weronika

4,83

wz

K L A S A  VIIIb

1.

Tomaszewski Borys

5,28

wz

2.

Tempczyk Sylwia

5,22

wz

3.

Plichta Wiktoria

5,00

bdb

4.

Kaczmarczyk Wioletta

5,00

wz

5.

Wesołowski Ignacy

5,00

bdb

6.

Wróbel Ignacy

5,00

bdb

7.

Czarkowska Weronika

4,83

bdb

8.

Grabowska Angelika

4,78

bdb