Szkolny teatrzyk

20 stycznia klasy 0-III obejrzały przedstawienie ,,Galimatias z miesiącami” przygotowane przez kółko teatralne.  Występ odbył się w sali gimnastycznej.

Krasnal Łobuziak wprowadził zamieszanie wśród pór roku i pozmieniał kolejność miesięcy. Dzielne krasnale - Tadzio, Lulek i Rózia wzięły sprawy w swoje ręce i przy dźwiękach muzyki  A. Vivaldiego z cyklu "Cztery pory roku" przywróciły porządek
i właściwą kolejność miesięcy. Miesiące w stosownych strojach oraz rekwizytami przedstawiały się zebranym, zwracając uwagę na swoje najistotniejsze cechy. Młodzi aktorzy byli zaangażowani w przygotowanie inscenizacji i mimo niewielkiego stresu, że występują przed tak liczną publicznością, spisali się na medal.

Opiekun koła teatralnego - Danuta Sękiewicz