Młode dziennikarki z Paprotni

Miło nam poinformować, że dzisiaj, 16 czerwca, nasze szkolne dziennikarki Laura Gołębiewska i Magda Makowiecka odebrały nagrody w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie za udział w XIX edycji konkursu „Jak zostać rzetelnym i interesującym dziennikarzem w epoce informacji”.

Laura zajęła I miejsce w kategorii prac indywidualnych za artykuł – „Dziadek Antoni, czyli powroty z dalekich frontów wielkich wojen”, zaś Magda może poszczycić się wyróżnieniem za tekst – „Szkolny casting na serial”. Szczerze i gorąco gratulujemy naszym Dziewczynom dobrego pióra i wnikliwego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, również tę historyczną.

Artykuły można przeczytać w naszym pisemku „Szkolne Wieści”, które jest dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej szkoły, w zakładce „Szkolne Wieści”.

W niedalekiej przyszłości z tekstami można się będzie również zapoznać za pośrednictwem portalu tusochaczew.pl oraz na łamach papierowej gazety o tej samej nazwie.

To nie koniec wyróżnień dla dziennikarzy z Paprotni, bo nasze pisemko może się poszczycić zajęciem III miejsca wśród gazetek szkolnych ze szkół podstawowych całego powiatu.

Dumny  Opiekun „Szkolnych Wieści” :-)