Wyśpiewany sukces

9 marca 2024 r. w Kramnicach Miejskich w Sochaczewie odbyła się XI edycja Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”.

Chętni uczniowie z naszej szkoły zdecydowali się na reprezentowanie naszej placówki  i pokazanie swoich zdolności wokalnych i  recytatorskich. Wyzwanie nie było łatwe  -  liczba uczestników festiwalu przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Nasze dzieci znalazły się wśród 408 uczestników biorących udział w tym artystycznym wydarzeniu.

Jesteśmy dumni z naszych młodych artystów, ponieważ do grona szczęśliwców trafił duet z klasy 1b.

Maja Kucharska i Adam Świerczyński zdobyli wyróżnienie za wykonanie utworu „Polak Mały”.

Maju, Adamie, gratulujemy, jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy  także wszystkim pozostałym uczestnikom, którzy godnie  reprezentowali naszą szkołę w powiecie.

Alicja Skomiał