Książka...

"Czytanie jest to odnajdywanie własnych bogactw i własnych możliwości przy pomocy cudzych słów"

Jarosław Iwaszkiewicz

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich już zawitał w nasze szkolne progi! Z okazji tego dnia biblioteka szkolna zamieniła się w fabrykę! Czekolady! ? Nie! Jednak stała się wytwórnią fantastycznych zakładek do książek. Już niebawem się o tym przekonacie.

W najbliższych dniach czeka nas wiele atrakcji: biblioteczne spotkania z pracownikami Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie, terapeutyczne czytanie w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, tematyczne wystawy i prezentacje na temat propagowania czytelnictwa.

Wszystkie zakładki zalaminowaliśmy, aby służyły nam jak najdłużej :) - wykorzystaliśmy Laminator Fellowes, który otrzymaliśmy w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.

Anna Szymańska